• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  75-ту бібліотеку мрій створено. І вона – наша!

  Саме так почалося наше знайомство з Ладижинською СЗОШ-інтернатом. Зустріч, яка пройшла в рамках соціальної місії “З добрим ділом до кожного серця” стала для нас дуже довгоочікуваною, неймовірною подією.

  11 грудня, напередодні казкових новорічних свят, і за підтримки партнерів «Бібліотека мрій», видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» та «Видавництва Старого Лева» ми відвідали Ладижинську школу-інтернат, яка знаходиться у селі Ладижинка Черкаської області.

  Приємно усвідомлювати, що ми отримали чудову нагоду сприяти розвитку освіти дітей в нашій країні. Здивувала непідробна дитяча цікавість до книжок. Це є беззаперечною заслугою вчителів навчального закладу. Сумісними зусиллями ми поповнили вже існуючу бібліотеку яскравими, пізнавальними та цікавими книжками. Доречі, всі привезені нами книжки дітлахи обрали самі!

  Неможливо описати наші емоції! Зацікавлені дитячі обличчя, визирали з вікон та дверей в очікуванні гостей, було помінтно вже тоді, коли ми лише під’їзжали до навчальних корпусів. Очі дітлахів були переповнені непідробними емоціями. Вони так щиро раділи!

  Юлія Чепіга, чуйна та привітна заступник директора з навчальної роботи, провела для нас оглядову екскурсію навчальним закладом. До того ж, нас накормили неймовірно смачним обідом та показали свої досягнення у розвитку школи. Однією з найважливіших заслуг педагогічного складу є вихованість та чемність дітей. Цього дуже важко досягти при наявності розладів та вад у переважної кількості діточок. Дітки відкрито раділи, коли ми заходили до класів, віталися та одразу йшли на контакт.

  Наше перебування співпало з навчальним процесом, тому пощастило побачити життя зсередини. А які ж діточки талановиті! Ми були вражені роботами та аплікаціями, які вони створюють. Неможливо передати той неймовірний заряд позитиву, енергії та тепла, який ми отримали! Ми поспілкувалася майже з кожним учнем школи. Обійми і ласка – це те, чого їм дуже не вистачає дітлахам. Нас дуже зігріло те, що в дитячих оченятах не помітили ні агресії, ні образи на навколишній світ. Навпаки, нас зустрічали абсолютно відкриті посмішки, сором’язливі та переповнені щирістю погляди.

  Дуже вдячні усім, хто приєднався до нашої місії! Окрему подяку за надані речі та презентовані смаколики висловлюємо Василю Федорову, Марині Маринчук, Катерині Тарасенко, Дарії Дригота.

  Друзі, приєднуйтесь! Нехай світ навколо буде наповнений щасливими дитячими посмішками та дзвінким сміхом. Адже добро – це так просто!