• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  «Місію виконано!» З таким гаслом ми підвели підсумки чергової ініціативи власної соціальної місії “З добрим ділом до кожного серця!

  6 квітня було оголошено суботником, під час якого колектив FESKO merchandising  залучився до робіт у міському сквері на вулиці Макарівській, що у Києві. За декілька годин ми встигли висадити 21 кущ жасмину10 дерев катальпа, зробили альпійську гірку та прибрали сквер від сміття і старого листя. Не залишився без уваги і дитячий майданчик у серці скверу – в ньому ми також навели лад.

  Слід відзначити вагомі внески до соціальної ініціативи FESKO не лише кожного члена нашої команди, а і співробітників КП УЗН Шевченківського району, які сприяли організації та проведенню заходу. Окрему подяку за допомогу та активну участь в суботнику ми висловлюємо головному агроному Алексійчук Ю.А. та майстру дільниці Овсійчук П.С. Ми вдячні, в тому числі, за наданий інвентар для прибирання та вивіз зібраного сміття.

  А щодо самого суботнику, то його атмосфера була неймовірною: сповненою завзяттям, веселими жартами та живими емоціями. Протягом заходу ми щоразу звертали увагу на посмішки та погляди підтримки перехожих. Щиро сподіваємося, що наша суботня активність активізувала у їхній свідомості гідні думки про власний вплив на позитивні зміни у навколишньому середовищі.

  Колективна праця завжди згуртовує, наповнює новими емоціями, енергією, спрямовує на нові ініціативи. Після плідного дня ми вирушили до Осокорків, де на нас чекала альтанка з казковим краєвидом на озеро Небреж. Фірмові смаколики та барбекю стали гарною кульмінацією трудового дня. По завершенню заходу ми традиційно ретельно прибрали після себе територію.

  Кущі та дерева висаджено, територію скверу прибрано. І ми цим пишаємось! Проте ця ініціатива – лише черговий вагомий крок в реалізації місії «З добрим ділом до кожного серця!», спрямованої на покращення стану навколишнього середовища.

  Якою б вагомою не була кожна наступна ініціатива, наше головне завдання – не просто дії. Ми маємо власним прикладом сприяти формуванню культури захисту навколишнього середовища.

  Головна мета – підвищити рівень соціальної культури через виховання відповідального відношення до природи та власного оточення.

  Задача дуже непроста, амбіційна. Проте ми впевнені, що вона нам по силам. Адже на кожну нову ініціативу місії нас мотивує віра, що будь-що – в наших власних руках!

  А отже, долучайтеся! Разом ми – велика сила.