• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  Колеги, вітаю всіх з 13-річчям FESKO merchandising!

  Тринадцятий рік життя нашої Компанії співпав з 2020-тим – роком складних викликів і випробувань. Він вимагав від нас швидких і нестандартних рішень, подвійних зусиль, відповідальності, терпіння, віри в себе та у тих, хто був поряд.

  Такі часи дійсно показують, хто на що здатен і чого вартий. Впевнений, ми з вами багато чого довели собі і оточуючим.

  Ми зробили все якнайкраще. Так, як не робили ніколи раніше!

  Яскравим підтвердженням результатів року стала оцінка нашої роботи Клієнтами: 4,59 балів за п’ятибальною шкалою. Така оцінка стала найвищою в історії FESKO merchandising. Погодьтесь: це надзвичайно цінно, зважаючи на складнощі року, що минув.

  З великою радістю я маю честь повідомити про головний результат року, що минув: FESKO merchandising отримала титул «КОМПАНІЯ РОКУ 2020»! 

  Кожен з вас зробив свій внесок в це високе звання. Ви маєте пишатися собою, адже ви – справжня команда!

  Особисто мене вражає і, водночас, надихає те, як ви візуалізували головне гасло нашої Компанії: «Все в наших руках!». Наповнивши змістом, ви перетворили його на спосіб мислення, ідеологію і для нас, і для Клієнтів.

  Нашим Клієнтам я вдячний за складні задачі, виклики, розуміння і партнерські відносини, що відображаються у високій оцінці нашої роботи. Ми надзвичайно цінуємо такий зворотній зв’язок, адже все, що ми робимо, – для вас!

  Наприкінці я хочу закликати кожного із Колег, Клієнтів і Конкурентів. Кожен прочитає своє і відчує в собі, що саме його стосується:

  • Пишайтеся!
  • Довіряйте!
  • Поважайте!

  І завжди будьте впевнені у тому, що будь-яка мета може бути досягнута, коли є віра, професіоналізм та згуртовані дії команди однодумців.

  FESKO, ми – велика сила, яка вкотре довела, що ВСЕ В НАШИХ РУКАХ!

  З повагою та вдячністю, 

  Василь Федоров