• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  Цього року ми стали учасниками WORLDFOOD UKRAINE – найбільшої виставки продуктів харчування та напоїв, яка відбулася у виставочному павільйоні Міжнародного виставочного центру, що на Лівому березі Києва.

  Свою продукцію та послуги на виставці презентували компанії більш, ніж з 23 країн. За інформацією організаторів виставки, цього року її відвідали представники 27 країн. Площа виставки склала 3 983 кв. м.

  З 23 по 25 жовтня ми з командою FESKO merchandising презентували послуги мерчендайзингу українським та зарубіжним виробникам, постачальникам, представникам торговельних мереж, операторам ресторанного бізнесу та іншим учасникам ринку рітейлу. Варто відмітити, що наша Компанія стала єдиним оператором мерчендайзингу, що взяла участь у WORLDFOOD UKRAINE.

  Ділова програма виставки була насиченою: окрім знайомств та спілкування, ми відвідали декілька презентацій та майстер-класів, ознайомилися із новими продуктами та смаками на численних дегустаціях. Доречі, саме на WORLDFOOD UKRAINE багато компаній презентує нові продуктові лінійки.

  Приємно було зустріти на виставці багатьох клієнтів FESKO merchandising. Коло наших знайомств також поповнилося. Зробимо все, що в наших руках, аби нові знайомства переросли у продуктивні та тривалі ділові відносини.

  WORLD FOOD 2019 завершено. До зустрічі у колі учасників виставки в наступному році!