• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  Колеги та Партнери!

  Сьогодні, впевнено крокуючи в новий 2022 рік, я вітаю кожного із 14-тим днем народження FESKO merchandising.

  Дуже вдало, що наш День народження збігається із початком року. Це дозволяє нам якомога об’єктивніше підвести підсумки року, що минув.

  Починаючи с 2020-го, ми працювали в надскладних умовах. Таких, які не могли передбачити у будь-яких прогнозах.

  Слідуючи за роком світової пандемії, 2021-й рік став непростим для нас. Проте особисто я був впевнений в силі та стійкості нашої команди. Команди, яка вже не раз довела собі та оточуючим свій професіоналізм, згуртованість та вміння працювати у будь-яких умовах.

  Підсумок року перевищив мої очікування: FESKO merchandising не лише продовжила свій висхідний тренд, але й показала неабияке зростання.

  Грунтуючись на непереможності команди та позитивному тренді, я впевнено дивлюся у майбутнє.

  Прийдешній рік життя FESKO merchandising пройде під егідою подальшої автоматизації робочих процесів, покращення якості послуг та розвитку лояльності до Клієнтів та команди.

  Довгостроковою стратегією роботи з Клієнтами стане подальше поглиблення партнерських взаємовідносин та робота над лояльністю. Щодо команди мерчендайзерів, ми посилено працюватимемо над укріпленням бренду надійного роботодавця.

  Ця стратегія посилить наші позиції на шляху до мети – формувати та розвиватися на цивілізованому ринку сумісного мерчендайзинга.

  Я вдячний нашим Партнерам за довіру та віру в нас. За об’єктивний зворотній зв’язок та високу оцінку нашої роботи.

  Непереможній команді – за високі результати. Окреме «Дякую!» – за реалізацію нашої мотивуючої позиції «Все в наших руках!», яка вкотре довела свою силу.

  Ви – найкращі! І я хочу, аби ви про це знали.

  Бажаю всім результативного року, мотивації та впевненості у власних силах!

  З повагою, Василь Федоров