• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  1 червня, у день фінала Конкурсу малюнку та Всесвітній День Дітей, ми відчули, як сильно усіх нас поєднала дружба.

  Наші конкурсанти не лише отримали небачену підтримку рідних і близьких, але й знайшли нових шанувальників свого таланту.

  Змагання за призові місця були дійсно завзятими! Проте головним мотивом конкурсу стало не вболівання за своїх улюбленців, а ті емоції, які подарували нам дитячі роботи.

  Разом із дітьми ми подорожували різними країнами, зазирали у майбутнє та пірнали у світ дитячих мрій. І, знаєте… ми дуже сподіваємося, що кожному з нас вдалося хоч на мить побачити світ дитячими очима – світ, наповнений сонцем та яскравими барвами.

  Згідно кількості лайків у Facebook, отриманих на момент фіналу Конкурсу малюнку (1.06.2021, 9:00) нашими стали дівчата, які відтворили на аркушах паперу місця та країни своєї мрії.

   

  1 місце: Аріна Безбородова

  Робота 8-річної переможниці отримала 917 лайків. Дівчина зобразила куточок сонячної Італії, в якому вона мріє провести літо разом із матусею.

  Аріна отримала головний подарунок Конкурсу – самокат.

   

  2 місце: Анна Калінчук

  Робота 7-річної дівчини отримала 420 лайків. На ідею малюнка її надихнула мрія: відвідати Єгипет, побачити  справжні пальми й поплавати в Червоному морі.

  Аня отримала у подарунок валізку для творчості.

   

  3 місце: Мирослава Дрозд

  Робота 11-річної дівчини набрала 411 лайків. Мирослава намалювала Діснейленд, який знаходиться у містечку Марн-ла-Валле, що під Парижем.

  Подарунком для Мирослави стала валізка для творчості.

  Проте ми не змогли залишити без подарунка жодного учасника. Адже кожен із них – неймовірно творча особистість!
  Тому до всіх інших учасників відправилися солодощі та кольорові набори для малювання, аби вони й надалі радували нас своїми художніми талантами.
  .
  І повірте: у цьому конкурсі немає переможців. Переможцем є кожен із вас – і творець, і вболівальник.
  Дякуємо учасникам конкурсу і тим, хто так завзято підтримував своїх конкурсантів. Дякуємо за неймовірні емоції та відчуття любові до своїх дітей. Бережіть себе та чарівний внутрішній світ своїх дітлахів!
  До зустрічі на нашій виставці дитячих малюнків!