• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  Ми раді поділитися надважливою новиною: FESKO merchandising вступила до EBA – “Європейської Бізнес Асоціації”.

  Ми йшли до цього рішення кілька років. Адже для того, щоб бути членом Асоціації, недостатньо просто амбіцій та факту вступу. Ми мали відчути в собі готовність та сили змінювати згідно європейських стандартів бізнес, в якому ми працюємо.

  Зокрема, такими стандартами є: прозорість, чесність відносин усіх учасників ринку, законність бізнес-процесів, турбота про персонал та партнерів.

  Наша мета – це цивілізований ринок сумісного мерчендайзингу

  Одним із перших кроків має стати формування єдиних правил гри для всіх учасників ринку: таких, які будуть базуватися на законності взаємовідносин між работодавцем та співробітником, дотриманні чинного податкового законодавства.

  За сприяння ЕВА та спільно із іншими учасниками ринку – FMCG компаніями та торговельними мережами – ми маємо вирішувати актуальні питання щодо формування культури роботи у сумісному мерчендайзингу.

  • Будувати бізнес-процеси, регламентувати взаємовідносини, інформувати про вплив сумісного мерчендайзингу на ефективність бізнесу та розвиток українського ринка в цілому.
  • Засновувати взаємовідносини із Клієнтами та торговельними мережами на принципах відповідальності за якість та результативність послуг, чесної конкуренції, нетерпимості до корупції.

  Важливе питання, яке ми маємо вирішити – це затвердити з учасниками ринку систему взаємовідносин із мерчендайзерами у торговельних точках. Такі відносини повинні мати чіткий регламент та базуватися на принципах поваги та взаємодопомоги. Це дозволить позиціонувати професію мерчендайзера як таку, що надає стабільний прибуток і соціальні гарантії, є сучасною та затребуваною на ринку.

  Заздалегідь дякуємо за участь у цих ініціативах кожному із сьогоднішніх та майбутніх партнерів FESKO merchandising та персоналу Компанії.
  Все в наших руках!