• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  “Зроблено!” Таким статусом ми позначаємо реалізовані заходи місії З добрим ділом до кожного серця!

  5 травня було оголошено суботником, під час якого ми за підтримки партнерів прибрали від сміття велику ділянку Дніпровської набережної. Саме ця ділянка, що простягнулася від міського яхт-клубу до Дарницького мосту, є найбільш засміченим місцем набережної. Вона тягнеться уздовж транспортної магістралі з насиченим рухом. Проте всього в десятку кроків у напрямку Дніпра ви знайдете тут гарні місця для відпочинку, з яких відкриваються мальовничі краєвиди Лівого берега.

  Свій суботник ми провели дружнім та не байдужим колективом офісних співробітників та мерчендайзерів Центрального регіону. Приємно, що у добрій справі нас підтримали партнери – “Дніпрошкіргалантерея” та PROservice, які надали величезну кількість пакетів для сміття та гумових рукавичок. Вони зробили процес прибирання легшим, комфортнішим та… яскравішим!

  Суботник відбувся за сприяння Дарницької районної державної адміністрації міста Київ. Окрему подяку за допомогу та активну участь у суботнику ми висловлюємо головному спеціалісту відділу благоустрою та охорони навколишнього природного середовища В.В. Сікорському та Ю.В.Смольському. В тому числі, ми вдячні за наданий інвентар для прибирання та вивіз зібраного сміття.

  Радує, що під час процесу до нас долучалися перехожі люди, допомагаючи у прибиранні. Це доводить те, що добрі справи сгуртовують людей та заряджають на нові ініціативи.

  Під час суботнику ми зібрали величезну кількість сміття. Сміттєві пакети навіть не вмістилися до одного причіпу, що нам виділила для перевезення сміття міська влада. Врешті-решт, ми заповнили ще половину причіпу.

  Після прибирання ми залишили за собою оголошення з закликом до кожного прибирати за собою. Адже все прибране нами сміття, що ледве помістилось у півтора причіпи, було залишено саме людьми з низьким рівнем суспільної культури.

  Добрі справи завжди дають добрий результат та залучають велику кількість небайдужих людей.

  Проте наша задача – не просто ініціювати та здійснювати прибирання.

  Наша мета – своїми власними принципами формувати суспільну культуру, а своїми вчинками та прикладом – підвищувати її рівень.

  Після трудового дня ми знайшли місце відпочинку і для власного пікніку. Ми чудово провели час за барбекю та активними іграми на природі. Після себе, звичайно, ретельно прибрали територію.

  Ділянку Дніпровської набережної прибрано. Але ця ініціатива – лише крок у реалізації місії “З добрим ділом до кожного серця!” Адже таких ділянок на просторах Києву та в України – незліченна кількість. Прибрати їх – справа наших рук та рук інших не байдужих людей.

  Проте найголовніша наша задача – виховати відповідальне відношення до природи та свого власного оточення, підвищити рівень суспільної культури. Задача непроста, амбіційна. Але ми впевнені, що вона нам по силам. Адже все – у наших власних руках!

  Долучайтеся! Разом ми – велика сила.