• UA
 • EN
 • RU
 • Menu

  Добро – це просто. З таким переконанням ми заснували соціальну місію «З добрим ділом до кожного серця!». Наше прагнення – своїм прикладом залучити небайдужих людей до масових проектів соціального та екологічного напрямків.

  Приєднуйтесь до нас! Нам важливі кожне серце, кожний голос і руки. Будь-яка ваша ініціатива стане частиною великого цілого, що змінює світ і дарує добро людським серцям.

  Скролити

  Цілі місії

  З добрим ділом до кожного серця!
  Допомогти членам суспільства, які потребують підтримки й залучення.
  Виховати в людей потребу свідомо піклуватися про природу й суспільство.
  Реальними діями довести, що власними руками ми робимо світ кращим.

  Напрямки місії

  Довкілля

  Довкілля

  Наша мета - підвищити рівень соціальної культури через виховання відповідального ставлення до природи. Тому ми регулярно прибираємо й озеленяємо території парків, скверів та інших природних ландшафтів.
  Турбота

  Турбота

  Діти та люди похилого віку – саме ті соціальні групи, які понад усе потребують уваги та турботи. Ми надаємо допомогу соціально незахищеним прошаркам нашого суспільства: проводимо патронаж Ладижинської школи-інтернату, забезпечуємо потреби будинків престарілих.
  Здоров'я

  Здоров'я

  Зробити все, аби дитячі серця продовжували битися! У 2017 році ми розпочали проект “Подаруйте серденьку здоров’я”, спрямований на збір коштів на допомогу дітям, які мають вроджену ваду серця та потребують термінової операції. Разом із партнерами ми перераховуємо частину прибутку на допомогу маленьким хворим серцям.