• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  Тиждень нелегких зборів і майже пів тисячі кілометрів – і нарешті ми знову разом! 

  Напередодні Різдв’яних свят ми повернулися до мешканців Ладижинської школи-інтернату з місією «З добрим ділом до кожного серця», аби привітати малечу зі святами, передати подарунки від Діда Мороза та, найголовніше, знову побачити своїх маленьких друзів.

  Шлях був довгим, а збори – нелегкими. Проте все це було варто навіть однієї дитячої посмішки. Готуючись до зустрічі, ми зібрали подарунки від усіх бажаючих. Звісно, не обійшлося й без дарунків Діда Мороза!

  Словами неможливо передати тепло дитячих обійм, щиру радість та дзвінкий сміх. Емоції від дитячих «Дякую!» лунали в стінах школи весь день. Дійсно, на цю зустріч дуже чекали в селі Ладижинка, і це робило нашу підготовку ще більш активною.

  Ми раді мати таких маленьких друзів! Звісно, що солодощі, фрукти, іграшки та звичайні повсякденні речі – це те, чого завжди потребують малюки. Подарунки до різдв’яних свят – найменше, що ми можемо зробити для них. Адже найголовніше для малечі – піклування та щира любов.

  Дуже дякуємо всім, хто долучився до організації зустрічі й додав святу тепла, любові та чарівності: співробітникам FESKO merchandising, Василю Федорову, Віталію Яровику, компанії LEVEL.

  Приєднуйтесь до місії! Адже наша найголовніша мета – не подарунки, а дарування дитячим серцям віри в дива, казки та добрих людей.