• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролить

  1 червня, у день фінала Конкурсу малюнку та Всесвітній День Дітей, ми відчули, як сильно усіх нас поєднала дружба.

  Наші конкурсанти не лише отримали небачену підтримку рідних і близьких, але й знайшли нових шанувальників свого таланту.

  Змагання за призові місця були дійсно завзятими! Проте головним мотивом конкурсу стало не вболівання за своїх улюбленців, а ті емоції, які подарували нам дитячі роботи.

  Разом із дітьми ми подорожували різними країнами, зазирали у майбутнє та пірнали у світ дитячих мрій. І, знаєте… ми дуже сподіваємося, що кожному з нас вдалося хоч на мить побачити світ дитячими очима — світ, наповнений сонцем та яскравими барвами.

  Згідно кількості лайків у Facebook, отриманих на момент фіналу Конкурсу малюнку (1.06.2021, 9:00) нашими стали дівчата, які відтворили на аркушах паперу місця та країни своєї мрії.

   

  1 місце: Аріна Безбородова

  Робота 8-річної переможниці отримала 917 лайків. Дівчина зобразила куточок сонячної Італії, в якому вона мріє провести літо разом із матусею.

  Аріна отримує головний подарунок Конкурсу — самокат.

   

  2 місце: Анна Калінчук

  Робота 7-річної дівчини отримала 420 лайків. На ідею малюнка її надихнула мрія: відвідати Єгипет, побачити  справжні пальми й поплавати в Червоному морі.

  Аня отримає у подарунок набір для творчості.

   

  3 місце: Мирослава Дрозд

  Робота 11-річної дівчини набрала 411 лайків. Мирослава намалювала Діснейленд, який знаходиться у містечку Марн-ла-Валле, що під Парижем.

  На Мирославу чекає набір для творчості.

  Дякуємо учасникам конкурсу і тим, хто так завзято підтримував своїх конкурсантів. Дякуємо за неймовірні емоції та відчуття любові до своїх дітей.

   

  І повірте: у цьому конкурсі немає переможців. Переможцем є кожен із вас — і творець, і вболівальник.

  Бережіть себе та чарівний внутрішній світ своїх дітлахів. До зустрічі на нашій виставці дитячих малюнків!