• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролить

  10 років — це забагато чи замало? У день 10-річчя дізнайтеся думку Василя ФЕДОРОВА, генерального директора FESKO merchandising.

  «Щодо бізнесу я впевнений: 10 років — це ціла епоха.

  10 років для бізнесу — це забагато або замало? У житті буває по-різному. А от 10 років для бізнесу — це і є ціле життя зі всіма його етапами, злітами та падіннями, радощами та смутками, дивуваннями та розчаруваннями, правдами та неправдами. Як людина, яка має безпосереднє відношення до життя Компанїї, я зізнаюся: у житті FESKO було все!

  І відсьогодні ми маємо наочний результат: «0» ми очолили цифрою «1» та отримали абсолютно самодостатній, незалежний від його складових об’єкт, ім’я якому — FESKO.

  Мене тішить те, що ви асоціюєте FESKO не лише з бізнесом, але з сім’єю, командою.

  Це надає нам право використовувати ці найважливіші для кожного поняття поряд із назвою Компанії. Я щиро сподіваюся, що будь-яке слово тут буде доречним. Адже з самого початку ідеологія FESKO була спрямована на те, щоб той приватний час, який співробітники міняли на гроші, був сповнений приємністю, комфортом і теплом.

  У будь-якому випадку, FESKO, немов справжня істота, живе своїм власним життям. І кожен із нас або стає його частиною, або обирає для себе інший шлях.

  В цей день я хочу подякувати тим, хто зробив життя FESKO таким, яким воно є.

  Хочу акцентувати: особливу подяку я висловлюю тим, хто формував це життя.

  Тим, хто віддав велику частину себе, аби з багатьох таких частин скласти загальне ціле: особливе та унікальне FESKO. За життя Компанії було багато співробітників та клієнтів, які зробили свій власний внесок у її формування. Але були серед них такі, яких я можу назвати особливими. Адже вони, віддаючи свої найкращі людські та професійні здібности, наділяли FESKO своїми рисами та талантами, роблячи Компанію такою, якою вона зараз є — лідерською, сильною та особливою.

  В першу чергу, моє велике та щире «Дякую» адресовано тим, хто зараз в рядах FESKO святкує цей ювілей. Я радий тому, що будь-якого дня можу особисто, потиснувши руку, відмітити ваші досягнення та внесок в розвиток Компанії.

  Окрему подяку я висловлюю тим, хто вже не працює в FESKO, але результат їхньої роботи я наочно бачу в сьогоднішніх досягненнях. Ваші досягнення живуть у FESKO, утворюючи фундамент та інші складові споруди Компанії.

  Я вдячний Партнерам та Клієнтам за довіру, щирість оцінки нашої роботи і той незамінний досвід, якого ми набуваємо у нашій співпраці.

  А отже, цей ювілей є нашим спільним!

  Кожен із вас є причетним до цієї 10-річної відмітки зі дня заснування Компанії. Тому сьогоднішнє свято ми відмічаємо разом. Я вітаю вас із цим важливим днем і бажаю нових успіхів, досягнень, міцності та цілеспрямованості.

  Та запрошую кожного з вас до подальшого спільного шляху у напрямку нових ювілеїв!»