• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  Кажуть, що переїзд – це завжди на краще. Принаймні, з нами саме так і сталося. Сьогодні ми раді вітати всіх у новому київському офісі FESKO, який розташований на Лук’янівці.

  Цей рік нашого життя дійсно наповнений вагомими подіями: спочатку ми відсвяткували своє 10-тиріччя, відправившись на корпоратив до Єгипту. Декілька місяців тому запустили унікально новий Портал звітності на ім’я REPORTAL. Сьогодні наша історія поповнилася ще однією знаковою подією – ми змінили старі офісні стіни на нові.

  Якби ви лише знали, з яким нетерпінням ми чекали на цю подію!

  Передчуттям цих змін довгий час жили всі без виключення працівники Центрального офісу. Доречі, сам переїзд пройшов із великим завзяттям та був дуже веселим. Не дивлячись на складності організаційного процесу, у нашому колективі все пройшло на єдиному диханні. У діях кожного учасника організаційного процесу відчувалися завзяття та душа.

  Спочатку ми із творчою насолодою займалися ремонтом приміщення нового офісу. Деякі з нас отримали чудову нагоду відчути себе без п’яти хвилин архітекторами. Потім – весело та по-дружньому пакували речі у старому офісі. В котрий раз ми довели, що наш колектив – це згуртована команда дружніх однодумців.

   

  Маємо зізнатися: новий офіс – це дещо більше, ніж просто нові стіни! Потрапити до нас у гості тепер набагато зручніше: ми знаходимося неподалік від метро Лук’янівської, біля Торгівельного центру “Променада”.

  Із нетерпінням чекаємо на кожного в нових стінах Центрального офісу FESKO merchandising!