• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  Це святкування 13-річчя FESKO merchandising стало водночас логічним підсумком року, що минув. Року складного, сповненого викликів та позапланових ситуацій. Року, в якій кожен із нас виявив свої найкращі здібності та багато в чому перевищив себе.
  В цей рік ми знову довели собі та оточуючим, що ми – сильна та згуртована команда.
  Остаточним визнанням його результатів стала нагорода «Компанія року 2020».

  І напередодні початку нового року в історії своєї Компанії ми мали фіналізувати підсумки та добре відпочити.
  А що більш сприяє відпочинку та новим емоціям, ніж літо та сонце? Не зраджуючи традиції, ми всім колективом відправилися до сонячного Єгипту.

  Протягом чотирьох днів на березі Червоного моря ми засмагали, плавали, подорожували і відвідували екскурсії. Отримуючи нові враження та емоції, ми весело і позитивно відпочивали.

  Вечір урочистого святкування пролетів у вирі музики, конкурсів, посмішок та дружнього спілкування. Насолоджуючись зоряним дощем, ми занурились в світ ілюзій і казкових фантазій.

  Тут ми мали змогу поспілкуватись у неформальному середовищі та відкрити один в одному нові здібності.
  Подякували кожному за позитивні якості та внесок у розвиток Компанії. Та побажали успіхів та перемог.
  А наприкінці свята підняли келихи за здійснення всіх бажань!

  Дякуємо кожному учаснику святкування за неймовірну атмосферу, а кожному члену команди FESKO – за вагомі результати року, що минув.
  Висловлюємо вдячність нашому партнеру – ПП “БЭЛЬ” – за подарунки, які стали важливим супроводом святкування.
  Дякуємо керівництву Компанії за високу оцінку роботи та неймовірну винагороду – подорож у літо, яка сприяла абсолютному перезавантаженню всієї команди.

  З Днем народження, FESKO merchandising! Вітаємо кожного причетного до наших результатів – персонал, партнерів та всіх небайдужих до життя нашої Компанії.

  Відкриваючи новий рік у житті FESKO, ми бажаємо кожному впевненості у власних силах, віри у команду та переконання в тому, що все в наших руках!