• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  Сьогодні ми ділимося з Тобою найдорожчимдесятьма роками життя нашої дружньої родини FESKO merchandising, частиною якої Ти є!” – так сказав Василь Федоров, відкриваючи особливий, ювілейний випуск корпоративного журналу FESKOBOOK.

  Вітаємо Тебе та дуже сподіваємося на взаємність!

  Які лише епітети не лунали під час роботи над журналом! “Особливий”, “ювілейний”, “головний”… І не дивно, адже весь цей випуск присвячено десятиріччю FESKO. В ньому ми згадали знакові та емоційні події, найважливіших людей, які творили історію FESKO.

  Проте, будемо щирими: цей випуск присвячено людям.

  Тим людям, які роблять чи зробили безцінний вклад у розвиток Компанії. Це – наші Співробітники та Партнери. Багато з них вже йдуть власним шляхом. Проте їхній професіоналізм та найкращі здібності й наділили Компанію тими рисами, які роблять її унікальною та сильною. Багато таких людей саме зараз є у складі FESKO та серед наших Партнерів. Вони дарують свій досвід та емоції, додають нові відтінки до характеру Компанії. Друзі, дякуємо вам за щирість та емоційність ваших рядків!

  Ми вдячні вам за той внесок, який зробив Компанію багатогранною – такою, якою вона є сьогодні: лідерською, системною та креативною. Щиро сподіваємося, що цей випуск стане особливим і в вашому власному житті. Впевнені, що приклад FESKO наділить вас мотивацією творити та бути успішними, переконає у тому, що мрії перетворюються на результат лише вашими власними руками.

  Бажаємо вам приємного читання!