• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  У день, який найбільше асоціюється із передноворічними дивами – День Святого Миколая – ми вирушили у гості до своїх маленьких друзів – діточок Ладиженської школи-інтернату.

  Щоразу, відвідуючи своїх маленьких підопічних, ми тішимося тому, як блищать дитячі оченята, з якою радістю вони зустрічають гостей, щиро відповідаючи на увагу, посмішки та тепло.

  Те, що понад усе гріє серце, – це щирі посмішки та щасливі обличчя дітлахів. Традиційно, ми із Миколаєм подарували дітлахам найнеобхідніше. Теплі речі, аби зігрівали у зимовий холод. Канцелярію, аби вони натхненно вчилися та відтворювали на папері свої мрії. Фрукти, соки та корисні каші, щоб зростали сильними, здоровими та радісними… І, звичайно, тепло своїх сердець, аби їхня віра в любов та дива ставала міцнішою та яскравішою.

  Ми надзвичайно вдячні чарівним ельфам із команди Миколая, які щорічно супроводжують нас у нашій місії. Зокрема, СП «Вітмарк Україна» із продукцією «Чудо-Чадо» (погодьтеся: навіть її назва дуже відповідає новорічним дивам)

  Дуже дякуємо усім ельфам та чарівникам, завдяки яким засяяли посмішками дитячі обличчя, а маленькі серця наповнилися теплом.

  Нехай світ цих посмішок осяює наш шлях і мотивує дарувати світові любов, тепло та добро.