• UA
 • EN
 • RU
 • Menu
  Скролити

  Напередодні свята усіх закоханих ми знову з великою радістю завітали до Ладижинської школи-інтернату, аби розділити тепло своїх сердець із маленькими серцями. 

  У рамках місії “З добрим ділом до кожного серця” ми оголосили збір листівок «Валентинок», змайстрованих власними руками. Разом із іншими необхідними речами та солодощами листівки мали відправитися до маленьких мешканців Ладижинської школи-інтернату, над якою цього року взяли патронаж. Ми навмисно не оголошували конкурс “Валентинок”. Адже були впевнені, що ваші листівки будуть надіслані від щирого серця, аби подарувати малечі ще більше любові та тепла.

  Ви просто не уявляєте, як багато різноманітних листівок ми отримали! Червоні, рожеві, 3D-Валентинки, таємні листи з побажаннями… І кожна з них була з особистим, чуйним зверненням до отримувача: «Ти – особливий, я бажаю тобі натхнення», «Сонечко, будь щасливим!», «Я тебе кохаю», «Love you», «Бажаю тобі гарно вчитися та посміхатися» – це лише деякі з них.

  Усі наші колеги з радістю брали взяли участь у підготовці та майстрували подарунки для малечі. Наприклад, наша колега Наталя Баркалова разом із дітлахами власноруч зробили сімдесят п’ять троянд. Лише уявіть: цілих сімдесят п’ять яскравих троянд, наповнених теплом рук та любов’ю!

  Завдяки усім бажаючим ми отримали змогу назбирати велику кількість одягу, шампунів та іграшок з книжками. Нова довгоочікувана зустріч була сповнена радості. Складно передати ті неймовірні емоції, які переповнювали нас у моменти, коли ми знов відвідували класи. Бачити сяючі дитячі очі, які чекають на тебе не тому, що бажають отримати смаколик, а тому, що потребують твоєї уваги, тепла та обійм – це дійсно безцінні емоції, які залишаються на все життя.

  Дякуємо усім, хто долучився до нашої місії!

  Окрему подяку вислювлюємо: Федорову В., Тарасенко К., Маринчук М., Баркаловій Н., Яковенко Н., Борисенко О., Олексієнко Н., Безюк К., Фесан М., Тренба О., Маринчук О.

  Не будьте байдужими, приєднуйтесь до нас!

  Адже дитячі серця потребують тепла та уваги всі 365 днів на рік. Даруймо любов разом!